KONST / Litografier / Litografi 15792090
nr 1579 2090
Arne Jones
(1914-1976), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 15/35, daterad -53. Bildmått: 34x16 cm, yttermått inklusive ram: 53x36 cm
Arne Jones, svensk skulptör född 1914, död 1976.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:21:37
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
20 nov